Peter Steele
Zupełnie sie z Tobą zgadzam Peter to wielki człowiek, muzyk i wokalista..szkoda ze juz nie ma go wśrod żywych...a juz mieli nagrywac nową płyte...ehhh smutny


  PRZEJDŹ NA FORUM