Violent Dirge
witam
mam jedynie Craving w formie mp3 zgrywane z kasety, ale w porządnej jakości ...
do rzeczy ...muza na najwyższym światowym poziomie, genialne aranże, harmonie i klimat.
Zawsze ich szczerze podziwiałem.
PRZEJDŹ NA FORUM