Dyskusje na temat TOP Listy
wtedy wyciagnelibysmy Liste TOP z "Innych" do głownych działów jako "TOP Listy", a tam podział na "TOP Listy Underground" i "TOP Listy Ground" - hehehehehe, to ostatnie to zart, bo nie mam pojecia jak nazwac bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM