Dyskusje na temat TOP Listy
no i koniecznie musimy zastanowic sie nad regulaminem listy bardzo szczęśliwy, ze np kazdy dodany nowy album jest propozycją i dopiero kolejny oddany na niego głos awansuje go do listy; że lista propozycji max ma tyle a tyle albymow np 50, 100 wesoły, nie wiecej hehehehe; że dany album siedzi w propozycjach jakis tam okreslony czas (miesiac, 2, 3....?), a nastepnie wylatuje, jezeli nie dostanie drugiego glosu i wylatuje do jakiegos działu np .... (trzeba wymyslic nazwe heheheheh, "odrzucone" czy jakies tam), a na jego miejsce moze wtedy wskoczyć inny album do propozycji (jeżeli lista propozycji przekroczy nam określona wczesniej ilośc albumów), byłby dodatkowy dzial z "poczekalnią" np, a tutaj juz to dowolna ilośc wrzucanych albumow oczko


  PRZEJDŹ NA FORUM