Lista TOP 20 - Utwory
He he, patrząc na dotychczasowe wpisy głównie w "Top... albumach" myślę, że jeden kawałek totalnie podziemnej kapeli AC/DC wali na ryj wszystkie te "forever underground" albumy które macie w pamięcibardzo szczęśliwy Głosuję na Hell's Bells, utwór chyba z 1980 roku... Tak czy inaczej, zastanowiłbym się nad zmianą nazwy tego forum. Gdzie tu podziemie i jeszcze na zawsze?!? Pozdrowienia dla adminów!!!jęzor

P.S. Edytuję - z utworów jeszcze postawię na The Jack (1975), Whole Lotta Rosie (1977), Thundertruck (1990), Highway To Hell (1979), Are You Ready (1990) i więcejbardzo szczęśliwy! Jeszcze raz PODZIEMIE NA ZAWSZE!!! I żeby mnie nikt źle nie zrozumiał, lubię AC/DC tylko wstyd żeby tak totalnie podziemny, zaszczycony zespół znalazł się wśród "kapel" typu Oomph! itd.


  PRZEJDŹ NA FORUM