nowy Nevermore
witam
serdecznie chciałem polecić najnowsze Nevermore - The Obsidian Conspiracy.
Œciana dŸwięku, potęga brzmienia, technicznie ale z zajebistym polotem ...

pozdroowki


  PRZEJD NA FORUM