nowy Nevermore
witam
serdecznie chciałem polecić najnowsze Nevermore - The Obsidian Conspiracy.
ciana dwięku, potęga brzmienia, technicznie ale z zajebistym polotem ...
pozdroowki
PRZEJD NA FORUM